استخدام کارشناس فروش تلفنی و حضوری در شرکت سلامت پیشرو ایمن سپاهان(سپاس) - کلیک کنید

تعداد بازید: 754


 طلق محافظ صورت دونقابه SE3751 مشاهده عکس بزرگتر

 طلق محافظ صورت دونقابه SE3751

جدید

0 تومان

این محصول به صورت تکی به فروش نمی رسد و شما می‌باید حداقل 10 تعداد برای این محصول برگزینید

Give a Name

محصولات مرتبط

توضیحات

طلق محافظ صورت دونقابه SE3751

طلق،شیلد ایمنی،محافظ چشم،جوشکاری،برشکاری،عینک ایمنی،تجهیزات، بهداشت حرفه ای,ایمنی,لوازم ایمنی,حفاظت فردی

حفاظت صورت:

استفاده از شیلد محافظ صورت و طلق های ایمنی به منظور محافظت از چشم ها و سطح صورت انجام می شود. عمده کاربرد آن ها محافظت چشم ها و صورت در برابر خطر پرتاب و یا پاشش ذرات جامد یا مایع مواد شیمیایی، عبور گرما، پرتاب مذاب فلزات، پاشش ذرات داغ با سرعت بالا(120متر/ثانیه) و محدوده ی دمایی(-5 درجه سانتی گراد تا 55 درجه سانتی گراد) می باشد. از دیگر مزایای طلق های ایمنی می توان قابلیت ضد ضربه و گرما بودن آن را نام برد که سطح صورت را در برابر ضربات احتمالی و انعکاس و بازتاب گرما و حرارت های تابیده شده به سطح صورت، محافظ می نماید؛ که معمولا در صنایع ریخته گری، بلور سازی و کوره های ذوب با دمای متوسط استفاده می شود. شیلد های ایمنی دارای دو نوع شفاف و تیره می باشند و با ضخامت های مختلف در ابعادی متفاوت از 5.5 اینچ تا 12 اینچ متناسب با اندازه صورت افراد طراحی و تولید می شوند. 
شرکت BLUE EAGEL یکی از شرکت های مطرح در زمینه تولید شیلدهای ایمنی می باشد. محصولات این شرکت از کیفیت خوبی برخوردار بوده و رضایت کاربران را حاصل نموده است. تولید طلق با کیفیت خوب دیداری، بند دور سر قابل تنظیم با قفل سایز بند، وجود فوم در قسمت دور سر، وجود نوار آلومینیومی به منظور خم کردن و تنظیم نمودن میزان انحنا شیلد و ...موارد قابل توجه شیلدهای شرکت BLUE EAGEL می باشد. در زمینه ی کیفیت دیداری این شیلدها باید متذکر شد که دارای بالاترین رتبه بندی در آزمون قدرت انکساری کروی، قدرت انکساری آستیگماتیسم، قدرت انکساری منشوری و قابلیت انتشار نور در بین سایر محصولات مشابه می باشند. همچنین این شرکت دو سمت طلق تولیدی خود را پس از عرضه به بازار و تا رسیدن آن به دست کاربران با لایه های نازک فیلم حفاظتی پوشش داده است تا طلق از خش ها و ضربات احتمالی حین حمل و نقل در امان باشد. طلق های تولیدی شرکت BLUE EAGEL مطابق با استاندارد های CE EN166، ANSI Z87 +، CSA Z94.3 تولید و عرضه می گردند.

درباره ی سازنده:

توضیحات:


تقسیم بندی طلق های رنگی شیلد ایمنی محافظ صورت BLUE EAGEL به سه گروه تقسیم بندی می شوند که عبارتند از:

طلق ایمنی محافظ صورت رنگی پهن مدل FC48G3 دارای ضخامت 1 میلیمتر با درجه تیرگی 3 برای محافظت در مقابل ضربه و گرما، برای کار در ریخته گری ها، کار با کوره های ذوب دمای متوسط و بلورسازی ها با درجه تیرگی 3 کاربرد دارند.
طلق ایمنی محافظ صورت رنگی پهن مدل FC48G4 دارای ضخامت 1 میلیمتر با درجه تیرگی 4 برای محافظت در مقابل ضربه و گرما، برای کار در ریخته گری ها، کار با کوره های ذوب دمای متوسط و بلورسازی ها با درجه تیرگی 4 کاربرد دارند.
طلق ایمنی محافظ صورت رنگی پهن مدل FC48G5 دارای ضخامت 1 میلیمتر با درجه تیرگی 5 برای محافظت در مقابل ضربه، گرمای تابشی و پرتوها و مناسب برای کار در ذوب شیشه و مواد معدنی با دمای بالا، ریخته گری ها و نورد فولاد با درجه تیرگی 5 کاربرد دارند.

ویژگی ها:

مقاوم و مستحکم

ضد خش

دارای قاب آلومینیومی مجهز به گیره سر

درجه تیرگی طلق بزرگ 2 و تیرگی طلق قاب لولادار نمره 11 

مقاوم در برابر ضربات معمولی

ساخت تايوان

ضد ضربه 

ضد پرتوهای فرو سرخ

نقاط قوت:

نقاط ضعف:

موارد استفاده:

مناسب برای برشکاری فلزات با گاز، انواع جوشکاری ها و ذوب شیشه و مواد معدنی و ریخته گری با دمای بسیار بالا 

کاربری هایی با مایعات سوزاننده، پاشش مواد و فلزات مذاب

*  مطالب مرتیط:

نقد و بررسی کاربران

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید بدهید.