استخدام کارشناس فروش تلفنی و حضوری در شرکت سلامت پیشرو ایمن سپاهان(سپاس) - کلیک کنید

حمایت از کالای ایرانی

حمایت از کالای ایرانی

تکیه بر توان داخلی، خرید کالای ایرانی و رهایی از اقتصاد دولتی و نفتی باید در رأس سیاست‌های اقتصادی دولت قرار گیرد تا سرانجام به افزایش رفاه عمومی منجر شود اما مواردی همچون واردات و هزینه‌های بالای تأمین مالی موانعی ایجاد می‌کند.
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار کارگران سراسر کشور، دولت را بزرگ‌ترین مصرف‌کننده کالا اعلام کردند و فرمودند:
« در دولت اصرار و پافشاری کنید که مصارف دستگاه‌های دولتی، مطلقاً داخلی باشد و دولت هرگونه مصرف کالاهای ریز و درشت خارجی را در صورت وجود مشابه داخلی، بر خود حرام بداند.»
 
بر اساس این گزارش، رهبری همچنین به طور صریح و با تأکید تنها راه علاج مشکلات اقتصادی را تقویت تولید داخلی عنوان کردند که این امر مزایای بسیاری در افزایش رفاه جامعه و ایجاد فرصت‌های جدید شغلی اثر مثبت می‌گذارد. لازم به ذکر است تکیه بر توان داخلی، خرید کالای ایرانی و رهایی از اقتصاد دولتی و نفتی باید در رأس سیاست‌های اقتصادی دولت قرار گیرد تا سرانجام به افزایش رفاه عمومی منجر شود اما مواردی همچون واردات و هزینه‌های بالای تأمین مالی موانعی ایجاد می‌کند. از این رو بازگشت به همان اصل حمایت از تولید ملی و خرید کالای ایرانی که بارها مورد توجه رهبری قرار گرفته است بخش زیادی از مشکلات اقتصادی را حل و موجب توفیقات بسیاری در این مسیر می‌شود و امکان رقابت پذیری محصولات تا حد زیادی تقویت خواهد شد.
 
انتهای پیام (کد پیام : 13940210000761- خبرگزاری فارس)
 
 
 
فروشگاه ایمن سپاهان با هدف تحقق شعار « اعتقاد به تولید ملی ، اعتماد به کالای ایرانی» پای در عرصه ی رقابت نهاده است و با معرفی و تاکید کالای برتر ایرانی در بین جواع صنعتی سعی را بر آن نهاده است تا به سهم خود به این امر مهم جامه ی عمل بپوشاند. لیست برخی از محصولات ایرانی که از طریق فروشگاه اینترنتی ایمن سپاهان به فروش می رسد، به شرح ذیل می باشد. جهت اطلاع از جزئیات هر محصول، قیمت، سایر تصاویر و ... بر روی هر تصویر کلیلک نمایید.
http://www.imensepahan.com/%D9%85%D8%A7%D8%B3%DA%A9/232-%D9%85%D8%A7%D8%B3%DA%A9-%D9%85%DB%8C%D9%84%D8%A7%D8%AF-ffp2-%D8%B3%D9%88%D9%BE%D8%A7%D9%BE%D8%AF%D8%A7%D8%B1-930.html  http://www.imensepahan.com/%D9%85%D8%A7%D8%B3%DA%A9/230-%D9%85%D8%A7%D8%B3%DA%A9-ffp2-fnpa-8226.html