استخدام کارشناس فروش تلفنی و حضوری در شرکت سلامت پیشرو ایمن سپاهان(سپاس) - کلیک کنید

محصولات ویژه

 • ماسک پارچه ای کربن اکتیو میلاد مدل 750

  ماسک پارچه ای کربن اکتیو میلاد مدل 750

  * دارای لایه ی کربن فعال (واقعی)به منظور محافظت فرد در برابر ذرات و بخارات آلی فرار (VOCs) * مقاومت تنفسی کم * سطح حفاظتی FFP2 * دارای استاندارد EN 149:2001 * دارای قابلیت جذب گرد و غبار مایع و جامد سمی کم تا متوسط * دارای تاییدیه استاندارد از مرکز تحقیقات دارای قابلیت فیلتراسیون گازهای مضر، بو، SO2 ،H2s، بخارات اسید، میکرو ارگانیسم ها و ذرات معلق آئروسل در هوا(Dust , Mist ، ترکیبات سرب، گرد و غبار و ...)

 • ماسک پارچه ای کربن اکتیو سپاس

  ماسک پارچه ای کربن اکتیو سپاس

  ماسک سپاس دارای 5 لایه ی حفاظتی، سطح حفاظتی FFP2، یک لایه کربن اکتیو 100% واقعی، 2 لایه ملت بلون و یک لایه پارچه به منظور فیلتراسیون بهتر، می باشد که نسبت به سایر ماسک های مشابه خود از قیمت کمتری برخوردار می باشد. وجود آسترهای پارچه ای موجب استحکام و دوام بیشتر و احتمال حساسیت های پوستی را در برخی از افراد حذف می کند.

 • دستکش ضد ارتعاش Topkit فوکس FOX

  دستکش ضد ارتعاش Topkit

  استفاده از دستکش های ضد ارتعاش به منظور جلوگیری از سیندرم های لرزش دست و بازو ناشی از فعالیت و کار با تجهیزات و ابزارآلات دارای لرزش زیاد می باشد. این نوع دستکش های دارای لایه ی محافظتی با قابلیت تعدیل نمودن لرزش وارده، از بروز عوارض ناشی برای دست و بازو جلوگیری می نمایند.

 • ایمن ربات - ادمک پرچم زن-روبو ایمن-ربات پرچم زن

  آدمک پرچم زن (ایمن ربات) سه بعدی

  به منظور اطلاع رسانی و مطلع نمودن رانندگان هنگام انجام عملیات عمرانی، تعمیراتی و ... در سطح جاده های شهری و برون شهری از کارگران پرچم زن استفاده می شود که سعی در آگاه سازی رانندگان و تغییر مسیر خودرو ها می گردد. متاسفانه سالانه به علت خواب آلودگی، خستگی، سرعت زیاد، دید کم و ... برخی رانندگان، شاهد خطرات جرحی و فوتی زیادی برای این دسته از عزیزان هستیم.

 • ماسک تنفس سوپاپدار دو لایه کربن اکتیو ترمه FFP3 - 3811

  ماسک تنفسی سوپاپدار دو لایه کربن اکتیو ترمه FFP3 - 3811

  ماسک تنفسی اف ان پی ای FNPA (ترمه) از 6 لایه ساخته شده که شامل دو لایه کربن اکتیو 100% واقعی، دو لایه ملت بلون و سه لایه اسپان باند می باشد. در ماسک تنفسی ترمه FNPA جهت سهولت تنفس و عدم نیاز به تصفیه هوای خروجی از سمت مصرف کننده سوپاپ یک طرفه تعبیه شده است. به دلیل وجود لایه کربن اکتیو از این ماسک در مکان هایی استفاده می شود که علاوه بر غبار و ذرات معلق، بو و گازهای آلاینده نیز در غلظت پایین وجود داشته باشند.

 • کلاه ایمنی ABS دورف 7

  کلاه ایمنی ABS دورف 7

  این کلاه مجهز به پوشش ضد اشعه ماورای بنفش UV400 می‌باشد، این پوشش برای اولین بار در خاورمیانه توسط Persian Safety بر روی کلاه‌های ABS انجام شده و باعث بالابردن ضریب ایمنی پوسته کلاه در برابر عوامل مخرب محیطی مانند نور خورشی، گرما، سرما و مجاورت مواد شیمیایی می‌گردد. مواد تشکیل دهنده پوسته کلاه از Acrylo Nitrile Butadiene Styrene یا به اختصار ABS می‌باشداز نظر شکل ظاهری شبیه به نوعی پلی اتیلنی است ولی با مقاومت‌ شیمیایی، حرارتی و مکانیکی بیشتر و قابلیت انعطاف کمتر و بالطبع گرانتر می‌باشد.

 • دستکش کف نیتریل شیاردار مارک Kosta

  دستکش کف نیتریل شیاردار مارک Kosta

  دستکش فوق العاده راحت جهت کار با مواد نفتی روغنی، برشکاری و ... قابل استفاده برای کارهای ظریفی که نیاز به دقت عمل و لمس دقیق قطعه می باشد ضد برش جنس کف دستکش: نیتریل جنس پایه دستکش: کتان طرح کف دستکش: شیاردار پوشش شیاری کف دستکش جهت جلوگیری از لغزش قطعه ضد حلال (بنزین و روغن و...) مقاوم به گیریس و روغن

 • گوشی ایرماف ای پی - EP 107

  گوشی ایرماف ای پی - EP 107

  سر و صدای بالا یکی از عوامل زیان آور محیط کار است که به دلیل تاثیر منفی فیزیولوژیکی، روحی، روانی و اجتماعی بر روی انسان به عنوان یکی از مهم ترین عوامل زیان آور، محیط کار به حساب می آید. کاهش شنوائی ناشی از صوت یک عارضه صد درصد قابل پیشگیری است؛ به این معنی که اگر به توان میزان مواجهه با صدا را درمحیط کار به سطوح مجاز کاهش داد

 • کفش اداری - طبی مردانه پای آرا مدل آرین سفید

  کفش اداری - طبی مردانه پای آرا مدل آرین سفید

  کفش های اداری رویه ی آن ها ازجنس چرم طبیعی بوده وبه علت داشتن پلی یورتان(PU) با کیفیت بالا و به صورت تزریق مستقیم بوده و این کفش ها انعطاف پذیری بالا، وزن سبک و راحتی فوق العاده ای را به شما هدیه می دهد. به دلیل داشتن کفی طبی منجر به بهبود عملکرد و پشتیبانی از مچ و قوزک پا می شود. جنس رویه: چرم طبیعی مرغوب کفی داخلی: طبی جنس زیره: پی یو PU - پلی یورتان تزریقی رنگ: سفید اندازه: 40-45 دارای تاییدیه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ایزو 9001، سازمان استاندارد ملی ایران دارای پروانه علامت استاندارد اجباری از سازمان ملی استاندارد ایران