استخدام کارشناس فروش تلفنی و حضوری در شرکت سلامت پیشرو ایمن سپاهان(سپاس) - کلیک کنید

فهرست محصولات این تولید کننده پرشین سیفتی

پرشین سیفتی

شرکت تجارت نمای اکسین صاحب امتیاز و تولید کننده اصلی محصولات ایمنی ™Persian Safetyمی باشد. ™Persian Safetyبرندی ایرانی است که در اداره کل ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده است. کلیه محصولات ™Persian Safetyدارای استاندارد CEیا ANSIبوده و همچنین دارای گواهی استاندارد از موسسه تحقیقات و تعلیمات بهداشت کار نیز می باشند. اهم فعالیت های این واحد تجاری در طی این دوره در مناطق خوزستان (اهواز)، پارس جنوبی (عسلویه) و کشور امارات متحده عربی (دبی) بوده است.

 

جزئی از فعالیت های شرکت تجارت نمای اکسین بشرح ذیل می باشد:

•تولید محصولات ایمنی طبق استانداردهای جهانی از قبیل کلاه های ایمنی، شیلد های محافظ صورت، عینک های ایمنی، گوشی های صداگیر، البسه ایمنی، پوسترهای ایمنی، جعبه کمک های اولیه کیفی، نوارهای خطر در سایز های مختلف و ... با برند ثبت شده ایرانی ™Persian Safetyو توزیع این محصولات در ایران، امارات، عراق و چند کشور دیگر.

•تهیه و توزیع لوازم ایمنی و آتش نشانی و بهداشت محیط زیست که در داخل ایران تولید می شوند.

•انجام قراردادهای تجاری در زمینه واردات و صادرات انواع لوازم از جمله ایمنی و آتش نشانی.

•قبول سفارش تولید اجناس مورد نیاز داخلی برای تولید در خارج از کشور بالاخص تولید لوازم در کشور های پاکستان، تایوان و مالزی، ارسال و وارد نمودن محصولات مذکور از مرزهای مجاز کشور .

•تولید و توزیع البسه و پوشاک و دستکش های کارگری و چرمی و مهندسی و خالدار از تولیدی های داخل کشور که طرف قرارداد این واحد تجاری می باشند.

تجربه، تخصص، صداقت و سرعت عمل خط مشی اصلی شرکت تجارت نمای اکسین می باشد.

.: به اميد ايراني بهتر :.

بیشتر
در هر صفحه