استخدام کارشناس فروش تلفنی و حضوری در شرکت سلامت پیشرو ایمن سپاهان(سپاس) - کلیک کنید

تعداد بازید: 257


دستکش تمام چرم برق کاری مدل سپاس ساق بلند

جدید

0 تومان

این محصول به صورت تکی به فروش نمی رسد و شما می‌باید حداقل 10 تعداد برای این محصول برگزینید

Give a Name

مدل: ساق بلند

جنس:  چرم مرغوب و یک-دست بز

عایق برق تا 380 ولت

محصولات مرتبط

توضیحات

دستکش تمام چرم برق کاری مدل سپاس ساق بلند

دستکش ایمنی چرم برق کاری سپاس کارگری جوشکاری برش کاری اصفهان

حفاظت دست:

بیش از 41 % حوادث ناشی از کار، مربوط به آسیب های وارده به دست و انگشتان می باشد. دست انسان را خطرات متعددی از جمله لبه های تیز و برنده ، ضربات مكانیكی، مواد شیمیایی، حرارت، الكتریسیته، ارتعاش و پرتوهای رادیواکتیو در محیط های کاری تهدید می کند که جهت پیشگیری از این آسیب ها آشنایی با الزامات عمومی بكارگیری این تجهیزات حفاظتی و انواع دستكش های حفاظتی ضروری است.

درباره سازنده:

ایمن سپاهان با پشتوانه ای از تجربیات موفق و اهداف بلند مدت در سال 1382 شروع به فعالیت نموده است که با کسب تجارب نوین در صنعت ایمنی و تجهیزات حفاظت فردی و بهره گیری از کارشناسان خبره، کادری مجرب و متخصص وارد عرصه نوین فعالیت های موفقیت آمیز خود گردید. طی سال ها با گسترش دامنه کاری و فعالیت خود و به پشتوانه ی رضایت مندی مشتریان خود توانسته است از جایگاهی خوبی در بین رقبا و صنایع سرتاسر کشور عزیزمان برخوردار شود.این مجموعه محوریت فعالیت خود را در زمینه ی تولید و توزیع لوازم ایمنی و حفاظت فردی قرار داده است که همواره سعی را بر آن داشته تا خدماتی متفاوت را با بالاترین سطح کیفیت به مشتریان خود عرضه نماید. مجموعه ایمن سپاهان با هدف تولید برتر، کیفیت بهتر و قیمت مناسب تمام تلاش خود را بر این گذاشته است که درخواست مورد نیاز مشتری را با بهترین کیفیت، تولید و تهیه نماید.

توضیحات:

دستکش‌های عایق برق، به منظور حفاظت جان کارگرانی که به هنگام کار با شبکه های برق یا وسایل برقی در معرض خطر برق گرفتگی قرار دارند مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین علاوه بر استفاده از ابزار ویژه دستکش‌های عایق برق، باید کفش و کلاه مخصوص عایق الکتریسته با رعایت استاندارد مربوطه تهیه و در اختیار آنان قرار گیرد. دستکش‌های عایق برق پس از هر بار مصرف باید طبق ضوابط و مقررات مربوطه توسط افراد ذیصلاح بررسی و کنترل و برای استفاده مجدد آماده شود.  دستکش های برق کاران به واسطه ولتاژ متناوب و یا مستقیم از نظر عایق بودن، برای ماکزیمم ولتاژی که طراحی شده اند، تست می شوند. جهت استفاده از دستکش عایق برق ساق بلند لاستیکی باید از دستکش چرمی به عنوان روکش استفاده گردد.

ویژگی ها:

مدل: ساق بلند

جنس:  چرم مرغوب و یک-دست

کفی دستکش از چرم بز - رویه ی دستکش از چرم گاوی مرغوب

عایق برق تا 380 ولت

نقاط قوت:

استفاده از چرم تازه و مرغوب

 مخصوص صنایع برق ولتاژ پایین

چنگش عالی

دوام طولانی مدت

راحت و سبک

انعطاف پذیری مناسب

 زیبا و خوش دست

نقاط ضعف:

موارد استفاده:

صنایع برق، جوشکاری

*  مطالب مرتبط:

نقد و بررسی کاربران

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید بدهید.